Merhabalar!

Peki, Lambton College neden en doğru tercih ?

Seats Reserved for Turkish Student for September 2019, January 2020 & May 2020 Intakes

Seats Reserved for Turkish Student for September 2019, January 2020 & May 2020 Intakes

1967’den beri Ontario Eyaletinde devlet okulu olarak hizmet veren Lambton College olarak, eğitim yoluyla Kanada’da göçmenliğinin ilk adımı olan programlarımızda, Toronto ve yakın çevresindeki üç kampüsümüzde, dünyanın birçok noktasından gelen uluslararası öğrencileri ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Son yıllarda Türkiye’de, yurt dışında eğitim almaya artan ilgi Kanada’yı da trend ülkelerden birisi haline getirdi. Okulumuzun çok uluslu ve kültürlü yapısıyla Kanada, Brezilya, Vietnam, Hindistan gibi ülkelerin yanı sıra Türkiye’den gelen öğrencilerimizi geleceğe hazırlamaktan mutluluk duymaktayız.

Rahat, esnek ve öğrencilerimizin yarı zamanlı çalışmalarını destekleyen ders programlarımız, güçlü staj programlarımız, sosyal aktivite ve tesislerimiz, öğrencilerimizin Kanada veya ülkelerinde kurmak istedikleri geleceklerini en iyi hale getirmeyi hedefleyen eğitim programlarımızla fark yarattığımızı gururla söyleyebiliriz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli programlarımızın yanı sıra staj yapılacak olan dönemlerimizden de dönem ücreti almayarak uluslararası öğrencilerimize en iyi imkanları sunuyoruz.

Güvenilir toplumuyla ve son derece düşük yaşam maliyetlerine sahip olup, öğrencilerimize mükemmel bir Kanada deneyimi yaşatacak olan Ontario eyaletindeki Sarnia kampüsümüz; büyüklüklükleriyle, bir çok farklı kültüre sahip olmasıyla ve esnek ders saat seçenekleriyle Toronto ve Mississauga kampüslerimiz öğrencilerimizi bekliyor!

Testimonials

Turkish Student Testimonial in English

Turkish Student Testimonial in Turkish